Przejdź do treści

Cześć! Miło mi Cię gościć

Nazywam się Marta Chrościcka, jestem psycholożką i terapeutką dzieci, młodzieży i rodzin. Relacje między ludźmi to moja największa fascynacja. Bardzo szczególnym rodzajem relacji jest ta między rodzicem i dzieckiem. I aby wspierać rodziców w budowaniu jej ze swoim maluchem powstała PRACOWNIA DOBRYCH RELACJI.

Na co dzień pracuję w kilku przedszkolach. Wspieram tam pedagogów, dzieci i oczywiście rodziców! Wspólnie czuwamy nad rozwojem maluchów. Biorę udział w adaptacji dzieci- rozpoczęcie przedszkola to ważny moment w życiu rodziny.

Pracuję w dwóch warszawskich ośrodkach wsparcia psychologicznego- Bliskie Miejsce oraz Uśmiech. Prowadzę tam terapię dzieci, młodzieży i rodzin oraz udzielam wsparcia rodzicom doświadczającym trudności wychowawczych.

Wszystkie pomoce, które znajdziesz w moim sklepie są owocem mojego dziesięcioletniego zawodowego doświadczenia, ale także doświadczenia bycia mamą. Mają na celu wsparcie twojej rodziny w codziennych wyzwaniach.

Prywatnie jestem mamą dwunastoletniego Antka i ośmioletnich bliźniąt- Stefci i Gucia.

Zapraszam Cię do sklepu oraz do skorzystania z bloga!

Sprawdź mój instagram

Super OFERTA


Kup książkę w zestawie z PLANIKIEM,  aby zadbać o spokojne poranki i wieczory z twoim przedszkolakiem przedszkolakiem - kliknij tutaj

This will close in 20 seconds